Апостиль документів в Грецію

Сьогодні в Україні апостиль документів в Грецію почав користуватися великим попитом. Компанія «Дольчє Віта» надає свою допомогу в цьому питанні.

Найчастіше апостиль Греція ставлять на наступних документах:

  • різних довідках, свідоцтвах з РАГСу і органів юстиції;
  • нотаріальних документах;
  • освітніх документах;
  • нотаріальних копіях паспортів, водійських посвідчень, військових квитків і т.д.

Найпоширеніший спосіб поставити апостиль для Греції - це апостилювання документа з подальшим дипломованим перекладом на грецьку. Наводимо до вашого відома, що замовити переклад і його нотаріальне завірення ви можете у нас.

Грецька - складна мова, що вимагає тільки професійного перекладача, справжнього майстра своєї справи. Не довіряйте свої документи дилетантам, звертайтеся тільки в надійні компанії, які можуть надати вам весь спектр перекладацьких послуг, разом із запевненням у нотаріуса і апостилюванням. Лише тоді можна бути впевненим в тому, що всі етапи роботи узгоджені і на них піде мінімум часу.

Вартість апостиля та перекладу завжди різна. Вона залежить і від документа, і від мови, на яку потрібно перекладати, і від термінів. Всі ціни ви можете дізнаватися у наших менеджерів або дивитися інформацію на сайті.

Як бачите, в процесі апостилювання можна легко заплутатися, але ми існуємо саме для того, щоб допомагати вам. Компанія «Дольчє Віта» знаходитися на ринку вже не перший рік. Ми досконально вивчили всі дрібниці і нюанси, пов'язані з нашою галуззю, тому ймовірність помилок у нас мінімальна, а швидкість виконання роботи - на максимумі

 

 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
2 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34