Апостиль на атестат

Плануєте відправити після школи свою дитину на навчання за кордон, або хочете самі навчатися в престижному зарубіжному навчальному закладі? Тоді вам не обійтися без узаконення необхідних документів, тобто надання їм юридичної сили для використання в межах іншої країни. Звичайно, найважливішим і найнеобхіднішим документом при вступі до ВНЗ є атестат про повну загальну середню освіту.

Для країн, які прийняли Гаазьку конвенцію, існує спрощений варіант легалізації цього документа - апостиль на атестат. Він являє собою стандартний квадратний штамп, який можна ставити на оригінали документів або на їх завірені копії, що засвідчує справжність підписів і печаток.

Проставляти апостиль на атестат про повну загальну середню освіту уповноважене Міністерство освіти України.

Враховуйте той факт, що атестат і його додаток - це два різних документи, тому апостилювати їх теж потрібно окремо.

При легалізації атестата існують деякі нюанси. Наприклад, в окремих країнах потрібно апостилювати окремо сам атестат і його переклад. Це трохи ускладнює справу, тому що для початку вам потрібно буде завірити оригінал, потім зробити переклад, і в підсумку завірити цей переклад також. Зрозуміло, цей процес займає багато часу. Приготуйтеся до того, що на апостилювання атестата може знадобитися місяць.

Щоб самим не витрачати час на це, ви завжди маєте можливість звернутися за допомогою до професіоналів. Це не тільки прискорить процес, але і збереже ваші сили. Давайте порівняємо: ви півдня з'ясовуєте, як дістатися до Міністерства освіти України, які потрібно взяти документи, скільки і куди платити, а другу половину дня ви проводите в дорозі і чергах. А ми це все вже знаємо! Нам потрібні тільки ваші документи, список яких ми з задоволенням надаємо нашим клієнтам.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Дуже приємно отримати компетентну консультацію від людей, які не перший рік займаються своєю справою. Такі фахівці завжди підкажуть, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Саме такі люди працюють в «Дольчє Віта».

Ми можемо ще більше заощадити ваш час, якщо ви замовте у нас терміновий апостиль, який можна проставити за 1-2 робочих дні. Логічно, що така процедура буде коштувати дорожче, але ви можете переконатися, подивившись на наші ціни, в тому, що наші послуги - дуже доступні. Більш того, вони якісні і швидкі. «Дольчє Віта» працює для вас!

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
6 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34