Апостиль на паспорт

В Україні з'явилася можливість ставити апостиль на паспорт з 2014 року, раніше це було заборонено, незважаючи на те, що дуже часто його використання за кордоном було необхідно. Наприклад, паспорт вимагають при відкритті рахунку в закордонному банку, реєстрації бізнесу, укладенні шлюбу і т.д. На щастя, сьогодні вам вже не треба буде стикатися з проблемами підтвердження справжності вашого паспорта за кордоном.

Для апостилювання паспорта слід зробити його копію і завірити її нотаріально, тому що ставити апостиль на оригінал документа заборонено. Отримати апостиль на паспорт можливо в Міністерстві юстиції України. Таким же чином апостилюють також і закордонний паспорт.

З 2015 року на нотаріально завіреної копії паспорта з'явилася можливість ставити електронний апостиль.

Апостилювати можна лише документи, видані в межах України. Проставляти апостиль на іноземний паспорт потрібно в відповідних органах країни, що видала вам посвідчення особи.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Процедура проставлення апостиля на паспорт не займе багато часу, особливо, коли ви звернетеся за допомогою до фахівців компанії «Дольчє Віта». Ми знаємо всі нюанси, пов'язані з цим процесом, а також, надаємо всі супутні послуги: переклад, нотаріальне завірення і т.д.

Вам не потрібно бути особисто присутнім в міністерстві, ми все зробимо за вас! Після цього ми доставимо готові документи до вас додому або в офіс. Компанія «Дольчє Віта» робить все, щоб виконувати свою роботу якісно і вчасно.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
4 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34