Свідоцтво про народження - апостиль

Процедура отримання апостиля зазвичай включає в себе кілька основних етапів. Необхідно завірити підпис посадової особи, яка підписала документ, а також проставити безпосередньо штамп. На свідоцтво про народження апостиль проставляється досить часто. На території України винятковим правом здійснювати процес апостилювання володіє Міністерство юстиції, а підпис звичайно ж засвідчується в управлінні юстиції обласного рівня або ж в реєстраційному органі, що знаходиться за місцем видачі. Ми посприяємо швидкому отриманню апостиля на документ. Вам необхідно лише надати нам документ, а все інше ми зробимо за Вас.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Апостиль на свідоцтво про народження

Найпопулярніший документ для оформлення різного роду віз- свідоцтво про народження. Якщо людина планує отримати довгострокову робочу або студентську візу в країну, що є підписантом Гаазької конвенції, необхідно поставити апостиль на свідоцтво про народження.

Довірте всю тяганину нашому агентству перекладів, ми проставимо апостиль документів різної спрямованості за конкурентними цінами і максимально швидко.

Головні етапи проставлення апостилю в бюро перекладів

За роки успішної діяльності ми розробили алгоритм роботи, наприклад, проводимо такі основні етапи проставлення апостиля на свідоцтво про народження та нотаріальне завірення:

  1. Слід переконатися, що документ не був ламінований. Ставити апостиль на попередньо заламіноване свідоцтво про народження заборонено, та й фізично це неможливо. У такому випадку потрібно мати дублікат документа.
  2. Слід переконатися, в якому саме році було видано свідоцтво. Якщо воно отримано до 1991 року, то апостиль можна проставити на нотаріально завіреній копії.
  3. У тому випадку, якщо документ був виданий в 1991-2003 роках, або Вам потрібен апостиль на оригіналі радянського зразка, то потрібно отримати документ нового типу (дублікат). Це можна зробити в тому РАГСі, де був отриманий попередній документ.
  4. Після проходження попередніх етапів, свідоцтво про народження можна подавати до відповідних органів для проставлення апостилю. Якщо Вам необхідний апостиль терміново, але Ви не хочете переплачувати, то при коректній підготовці документів, апостиль на свідоцтво про народження буде поставлений протягом 3-х робочих днів.

Органи, в яких проставляють апостиль.

В Україні апостилювання здійснюють 3 офіційні інстанції, всі вони знаходяться в столиці:

  • Міністерство Освіти України. Проставляє апостиль на атестати і дипломи.
  • Міністерство Закордонних Справ (довідка про несудимість, медичні довідки та інші).
  • Міністерство Юстиції (нотаріальні документи, документи, видані в РАГСі).

Ціна цієї послуги і легалізації залежить від документа, інстанції, країни, куди подається документ, і може значно відрізнятися.

Звертайтеся до нас, якщо Вам потрібен переклад з апостилем або інші перекладацькі послуги! Ми надаємо послуги найкращого рівня за демократичними цінами.

Список супутніх послуг:

• Переклад апостиля

• Довідки про відсутність судимості

Наші ціни

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.49/из 5
14 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34