Апостиль в регіонах

Для тих клієнтів, які цінують свій час і гроші, компанія «Дольчє Віта» пропонує послугу апостиля в регіонах. З нами легко в будь-якому куточку України.

Як це працює?

Відомо, що поставити апостиль на документи можна тільки в Києві (виняток становить електронний апостиль). Не кожен готовий витрачати кілька днів на поїздку до столиці, особливо, якщо місто проживання розташоване досить далеко. Тому, багато хто звертається в бюро перекладів або спеціальні агентства, які допомагають ставити апостиль. Україна - сучасна країна, яка прагне полегшити життя своїм співгромадянам.

Тобто, ви можете звернутися до такої установи на місці, в своєму місті, і за додаткову плату вам допоможуть оформити апостиль українських документів. Співробітники компанії самі поїдуть до Києва, або надішлють документи поштою, і через деякий час, ви отримаєте їх назад.

Але в цій системі є кілька негативних моментів:

- ви заплатите зайве;

- ваші документи можуть проходити не через одні руки.

Звертаючись до компанії «Дольчє Віта», ви застраховані від таких випадків. Ми знаходимося в Києві, і все, що вам потрібно - відправити документи нам. З цим завданням впоратися будь-яка поштова компанія. Ми не беремо додаткової плати. Все, що необхідно сплатити - вартість самого апостиля, наші послуги, ціна на які набагато нижче, ніж в регіонах, і доставку документів.

Документи приходять до нас досить швидко (1-3 дні), тому, ми можемо негайно передати їх до відповідного міністерства і поставити апостиль в Україні.

Разом з «Дольчє Віта» ви забудете про паперову тяганину, яка супроводжує оформлення апостиля. Нам довіряють тисячі клієнтів, і наша репутація підтверджується їх позитивними відгуками.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.85/из 5
14 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34