Апостиль в Україні

Плануєте виїхати на роботу або навчання за кордон, збираєтеся вступити в шлюб з іноземцем (іноземкою), хочете отримати ПМЖ за кордоном – це ще не повний перелік причин, за якими громадянам України може знадобитися узаконення документів.

Більшість довідок, посвідчень, дипломів та інших офіційних паперів є дійсними тільки в межах країни, в якій їх видали. Щоб вони повноцінно виконували свої функції за кордоном, необхідна легалізація.

Існує два шляхи:

  • консульська легалізація;
  • апостилізація.

Перший варіант більш тривалий і складний. Апостилізація – це спрощений варіант стандартного узаконення документів. Вона можлива для країн, що підписали в 1961 році Гаазьку конвенцію. Взагалі, апостиль – це стандартний штамп, який підтверджує дійсність підписів, печаток і штампів на документах. Його можна ставити як на оригінали, так і на копії.

Поставити апостиль в Україні можна на:

  • документах, які виходять від органів судової влади в Україні;
  • документах, які виходять з органів юстиції та прокуратури в Україні;
  • на адміністративних документах;
  • на документах про освіту;
  • на нотаріальних документах.

Апостилювати документи в Україні мають право три міністерства: закордонних справ, освіти і науки, юстиції.
Звертайтеся в "Дольче Віта", якщо вам необхідно поставити апостиль в Україні. Ціна на таку послугу в нашому агенстві повністю покриває всі витрати часу та нервів, які зазвичай супроводжують процесс апостилізації.

Фахівці нашої компанії вже давно поставили цю послугу на лінію. Ми знаємо коли, куди і як звертатися, знаємо, скільки це буде коштувати і скільки часу займе. З нашою допомогою ви отримаєте апостиль раніше, ніж могли собі уявити. А якщо потрібно ще швидше, то ми пропонуємо також і послугу термінової апостилізації.

Від вас нам будуть потрібні лише документи і ваша довіра. Але ви можете бути впевнені, що ми ніколи не підводимо наших клієнтів, і перш за все, цінуємо їх думку про нас. Репутація надійної і професійної компанії не впала нам з неба просто так, ми заслужили її наполегливою працею, самовіддачею і лояльним ставленням до всіх, без винятку, клієнтів

 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.88/из 5
4 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34