Чим синхронний переклад відрізняється від послідовного?

Є багато різних видів перекладів. Двома найскладнішими з них вважаються послідовний і синхронний. Найчастіше, замовники не розуміють різницю між цими процесами. Але вона, звичайно ж, є. Більш того, вона дуже суттєва.

Відмінності.

Послідовний переклад виконує фахівець, який перекладає в момент пауз у мовленні. Ці паузи не дуже великі і помітні, але їх вистачає, щоб фахівець сформував переклад. Такий вид перекладів використовують на переговорах, різних зустрічах з малою кількістю учасників, екскурсіях, і т.д.

Синхронний переклад вимагає від перекладача багато сили, витримки та практики. Крім того, він не відбудеться без технічних засобів. Переклад відбувається одночасно з промовою, без пауз. Перекладача ізолюють від загального залу і переклад надходить кожному учаснику індивідуально в навушник. Цей переклад використовують під час заходів з великою кількістю присутніх, особливо, коли вони всі є носіями різних мов.

Технічне забезпечення, інтенсивність і стресове навантаження синхронного перекладу роблять його найбільш високооплачуваним серед інших своїх побратимів.

Сподіваємося, що ми роз'яснили відмінності в цих двох видах усного перекладу. Компанія "Дольчє Віта" надає своїм клієнтам все розмаїття усних і письмових перекладів. За нашою спиною - багаторічний досвід роботи і тисячі позитивний відгуків.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34