Переклад економічних текстів

Економічний переклад - один з найскладніших і найактуальніших видів перекладу. Економічний переклад насичений спеціалізованими термінами, стійкими виразами і словосполученнями, абревіатурами, жаргонізмами і числовими даними. Наші перекладачі є професіоналами в сфері перекладу економічної і фінансової документації, мають вищу економічну освіту, а також досвід роботи в фінансових установах.

экономический перевод текстов

Ми здійснюємо переклад:

 • фінансових документів
 • банківських документів
 • бухгалтерських документів
 • страхових документів
 • ділової документації

Переклад економічних текстів

Відмінною рисою перекладу економічних текстів є точна передача інформації. Наші фахівці виконають якісний і точний економічний переклад будь-якої складності і на різні мови, зберігаючи зміст і стиль тексту, з розшифровкою абревіатур, скорочень і термінів в повній відповідності з аналогами вихідної мови.

У нашому арсеналі є власна термінологічна база з різних галузей економіки і фінансів. Після закінчення перекладу матеріал проходить обов'язкову перевірку редактором.

Розглянутий вид лінгвістичних послуг ще називається бізнес перекладом, до нього належать податкові, фінансові, валютні питання в економічній сфері. Наш високопрофесійний перекладач економічних текстів перекладе на найвищому рівні такі документи:

Фінансову та бізнес літературу.

 1. Прайси, етикетки, пакувальні листи.
 2. Супровідну документацію до товарів різного роду.
 3. Договори лізингу, позики, кредитування, іпотеки, будь-які банківські папери.
 4. Декларації, фінансові звіти, всілякі бухгалтерські документи (наприклад, баланси).
 5. Страхові договори.
 6. Маркетингові дослідження.
 7. Оціночні експертизи.
 8. Аудиторські висновки.
 9. Бізнес-плани.

Переклад економічних текстів за замовчуванням передбачає великий обсяг цифрових викладок, графіків, формул. Економічні документи насичені схемами, діаграмами і таблицями. Ці відомості теж потребують перекладу висококваліфікованим фахівцем. Адже навіть незначний промах, невелика помилка, може призвести до спотворення змісту документа, а це часто спричиняє не тільки втрату репутації компанії, але і чималі збитки.

У нашому бюро, економічний переклад дуже затребуваний саме для перекладу на/з англійську мову, все через те, що на цій мові складається велика частина міжнародних договорів. Чималою популярністю користуються лінгвістичні послуги економічної спрямованості на: китайську, французьку, німецьку, іспанську, італійську мови.

Ми даємо гарантію кожному нашому клієнту, що буде дотримана повна конфіденційність, все що міститься в перекладних паперах не вийде за межі нашого агентства.

Ні для кого не є секретом, що від того наскільки якісно економічний перекладач виконає свою роботу, буде залежати імідж компанії і результат багаторічної роботи великого колективу співробітників. Саме через це ми висуваємо такі вимоги перекладачам економічних текстів: високі знання в діловій етиці, в фінансових, економічних питаннях, щоб міг гідно представити організацію на заходах, в яких важлива безпосередня участь лінгвіста (ділові переговори з іноземними клієнтами або партнерами, конференції, виставки, презентації).

Ми гарантуємо повну конфіденційність і нерозголошення інформації.

Список супутніх послуг:

 Легалізація 

 Нотаріальне заверення бізнес перекладу

 Нашу ціни

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
5 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34