Електронний апостиль

В кінці листопада 2015 року наша країна приєдналася до сервісу електронного апостилювання. Безсумнівно, це серйозний і прогресивний крок для України, що спрощує бюрократичні процедури, пов'язані з апостилюванням.

Електронний апостиль виконує всі функції традиційного апостиля, тобто підтверджує документи наших громадян для подання їх до відповідних органів за кордоном.

Електронний апостиль можна поставити на:

  • оригіналах будь-яких документів, отриманих в органах юстиції;
  • довіреності, заповіті, договорі дарування, та ін. нотаріальних документах;
  • нотаріальних дублікатах паспортів, військових квитків та ін. документів, на оригінали яких не можна ставити звичайний апостиль;
  • судові рішення;
  • нотаріальні переклади.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Зовнішній вигляд електронного апостиля відрізняється від стандартного штампа, хоча б тим, що це вже не штамп, а роздруківка зі спеціальним захистом і кодом для сканування. Україна входить до складу міжнародного електронного сервісу, разом з ще 23 іншими країнами Гаазької конвенції. Це дозволяє, за допомогою коду на новому апостилі, перевіряти його справжність за межами України.

Незважаючи на те, що електронні сервіси викликані спрощувати бюрократичні процедури, система нового апостилювання має кілька недоліків, які не дозволяють назвати її досконалою. Наприклад, хоча ви і маєте, завдяки їй можливість отримати апостиль не в Києві, а в регіональному органі юстиції, дуже часто на місцях відсутні спеціальні наклейки з кодом. Цей факт може загальмувати процес, і термін зі стандартних трьох днів значно збільшитися.

Нікому не хочеться ризикувати своїм часом і нервами, тому ми радимо звернутися за допомогою в компанію «Дольче Віта», де ви отримаєте вичерпні консультації з усіх ваших питань. Ми пропонуємо тільки успішну співпрацю, адже наш індивідуальний підхід до клієнта може задовольнити навіть найпримхливіших і найвимогливіших.

«Дольче Віта» допоможе з проставленням усіх видів апостилей, нотаріальним засвідченням документів, перекладами. Весь спектр послуг в одному місці!

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.83/из 5
9 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34