Швидкий і якісний набір тексту від бюро перекладів "Дольчє Віта"

Компанія dvtext.com.ua пропонує скористатись послугою набору тексту, завдяки якій замовник зможе заощадити час і отримати готовий текст в електронному форматі.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Якщо вам необхідно терміново перенести інформацію в електронний вигляд, а у вас відсутній вільний час, або ви просто не вмієте швидко друкувати, тоді найкращим виходом із ситуації стане набір тексту. Наше агентство займається наданням даної послуги і гарантує, що фахівці максимально швидко, грамотно і якісно виконають це замовлення. Нерідко бувають ситуації, коли велика кількість матеріалу знаходиться в відсканованих джерелах або книгах. Тепер ця проблема вирішена. Вам достатньо передати всі документи, відсортувавши їх в необхідному порядку, а ми в обумовлені терміни оформимо їх за вказаним стандартом.

Фахівці здійснюють набір не тільки з друкованих, а й з відео-, аудіо- носіїв. В кожному окремому випадку набір виконує професійний перекладач. Більш того, співробітники компанії займаються набором, версткою і редагуванням підготовлених тестів. Послуга набору тексту в Києві:набір тексту з книг, передрук рукописного реферату, курсової чи дипломної роботи, а також дисертації в електронний вигляд. Також ми можемо набрати текст з видань, які з певних причин не можна ксерокопіювати і сканувати. При бажанні фахівець може вставити примітки, виноски, формули, таблиці, малюнки, схеми, графіки, діаграми і так далі.

Розрахунковою одиницею в разі набору тексту з друкарського носія вважається сторінка A4, яка містить 1 800 символів з пробілами. Якщо необхідна робота з аудіодоріжкою, то в даному випадку одиницею виміру є одна хвилина. Якщо замовник побажає, співробітники можуть створити презентацію, яка лише доповнить доповідь.

Також потрібно знати, що у нас ви можете замовити набір тексту, а також його подальше редагування та внесення найважливіших правок. З урахуванням творчого характеру процесу коригування та редагування, це може зайняти трохи більше часу, ніж стандартна робота.

Готовий текст зберігається на носій і передається замовнику. Іноді виконане замовлення відправляється по електронній пошті (всі нюанси обговорюються перед оформленням замовлення). Набраний текст зберігається нами у всім відомих форматах Word, Excel або форматі, який вкаже клієнт. Завдяки цьому замовник зможе форматувати і вносити свої правки в текст.

Набір тексту Україна в нашому бюро виконують виключно грамотні і компетентні фахівці, які мають неймовірно високу швидкість набору, що дозволяє їм завершувати роботу максимально швидко. Звертайтеся!

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
4 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34