Нотаріальний апостиль

Документи, які мають законну силу в Україні, переважно, не дійсні за кордоном. Щоб вони набули там чинності, слід легалізувати їх. Це дуже відповідальний процес, що вимагає багато уваги і часу. До того ж, існують такі види офіційних паперів, на яких заборонено проставляти апостиль, наприклад, на паспорті.

В такому випадку апостиль проставляють на нотаріальній копії документа. До того ж, апостилювати можливо і такі нотаріальні документи: довіреності, різні договори, заповіти і т.д. Апостиль на такі документи має повноваження ставити Міністерство юстиції України.

У перекладацькому бюро «Дольчє Віта» працюють фахівці, готові в будь-яку хвилину допомогти вам з проставленням апостиля на нотаріальні документи: заповіти, доручення, договори, нотаріальні дублікати.

Крім цього, при необхідності перекладу нотаріальних документів на іншу мову, команда наших професійних перекладачів виконає цю роботу із задоволенням.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Зверніть увагу на те, що в окремих країнах висувають різні вимоги до апостилюванню перекладів. Іноді треба виконати переклад документа і завірити його, а потім поставити апостиль. У другом випадку слід, перш за все, апостилювати завірений нотаріусом документ, а потім зробити переклад і знову пройти процедуру нотаріального завірення. Цю важливу деталь слід уточнювати завчасно, щоб не допустити помилки, яку потім дуже складно виправити.

Наші співробітники не роблять помилок! З роками копіткої праці в сфері перекладів і апостилювання, ми виробили чіткий алгоритм дій, в якому не існує слабких місць. Поважайте свій час - звертайтеся в «Дольчє Віта».

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.70/из 5
5 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34