Переклад документів на візу

Після відкриття безвізового режиму з країнами ЄС, різко скоротилося число країн, які вимагають від українських громадян наявності дозвільного документа на в'їзд. Звичайному туристу стало набагато простіше подорожувати, але у випадку з іншими видами віз, вимоги залишаються незмінними. Дуже часто, до переліку таких вимог входить переклад документів, які подаються на оформлення візи.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

Дуже часто, до переліку таких вимог входить переклад документів, які подаються на оформлення візи. Наприклад, при відкритті студентської візи можуть запитати переклад дипломів та атестатів, для медичної - довідок, історії хвороби і т.д.

Перелік документів, які підлягають перекладу, необхідно дізнаватися безпосередньо перед оформлення візи в ту чи іншу країну, тому що він може значно відрізняться для різних держав.

Не слід звертатися за перекладом до непрофесійних перекладачів. Надійніше всього замовити його в бюро перекладів, наприклад, в «Дольчє Віта». У нас працюють тільки дипломовані і досвідчені співробітники, тому ви можете не переживати за правильність, а також точність перекладу.

Крім цього, ми надаємо послугу нотаріального завірення, оформлення апостиля та консульської легалізації. Звертайтеся в «Дольчє Віта», щоб отримати найширший спектр послуг.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34