Письмовий китайский

Китайська мова - одна з найпоширеніших мов у світі. До того ж, вона одна з найскладніших. Перекладачі з китайської мови (на китайську мову) користуються популярністю, зважаючи на свою рідкісність. Останнім часом між Україною і Китаєм встановилися надійні торгово-економічні відносини, а це призвело до того, що виріс і попит на переклади різної документації з китайської мови на російську або українську, і навпаки. 

Помилково вважати, що письмові переклади китайської мови може зробити кожен, хто володіє нею у повсякденному житті. Якщо вас попросять написати рідною мовою інструкцію до телевізора, то ви не завжди правильно і точно зможете використовувати необхідну термінологію, а, в більшості випадків, ви просто не будете її знати. Перекладач - це той же автор. Переклад тексту дорівнює написанню з нуля, якщо не перевищує його за складністю. А письмова китайська мова є ще й надзвичайно складною. 

У разі, коли вам необхідний якісний письмовий переклад на китайську (з китайської), звертайтеся в бюро перекладів "Дольчє Віта". Чому потрібно вибрати саме нас? На це є кілька причин: 

• у нас працюють тільки професійні перекладачі, багато з яких вузькоспеціалізовані. Тобто, ми ніколи не віддамо переклад юридичного тексту технічному перекладачу, і ви завжди можете бути впевнені в точності перекладеної термінології; 

• у нас переклади проходять три етапи перевірки на відповідність усім нормам і правилам 

• ми все робимо швидко і здаємо ваші замовлення вчасно, без шкоди для якості; 

• у нас вартість письмового перекладу на китайську (з китайської) - дуже демократична. Тим більше, у нас є знижки і акції. 

• ми надаємо супутні перекладу послуги: нотаріальне завірення документів, легалізацію, апостиль і т.д. Ви маєте можливість отримати максимум послуг в одному місці, тим самим заощаджуючи свій час і гроші. 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading

На перекладачах, які працюють в бюро, завжди лежить неабияка відповідальність, так як, в разі помилки вони не можуть просто відключити телефон і зникнути, вони повинні будуть виправляти свої недоліки. На щастя, багаторічний досвід наших співробітників зводить імовірність помилки до нуля. 

Замовляючи письмовий переклад на китайську мову (з китайської мови) в "Дольчє Віта", ви можете не сумніватися в тому, що ми з вами знайдемо спільну мову, адже індивідуальний підхід до клієнта - це наше гасло. З "Дольчє Віта" - надійно, швидко і якісно! 

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34