Усний переклад з російської мови

Професійний усний перекладач

На професійному перекладачеві лежить чимала відповідальність за його роботу, особливо, на тому фахівцеві, який займається усними перекладами. У нього немає багато часу на роздуми, він не може подивитися в словник, практично не має можливості виправити помилку.

До того ж, усний перекладач завжди знаходиться в стані повної готовності, а це дуже стомлює. Тому першокласний фахівець повинен володіти стійкістю до стресів, швидкою реакцією і величезним словниковим запасом. 

В компанії «Дольче Віта» працюють саме такі співробітники. Ми не беремо на посаду випадкових людей. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша ділова зустріч із закордонними партнерами, міжнародна конференція, супровід зарубіжних гостей, або будь-який інший захід, пройде ідеально, якщо ви звернетеся в бюро перекладів «Дольче Віта». 

Під час візиту закордонних гостей в Україну, достатньо часто виникає потреба усного перекладу на російську мову, або усного перекладу з російської мови, щоб комунікація була учпішною. Саме тому, до нас і звертаються наші численні замовники. 

Вартість усного перекладу на російську мову становить 350 грн на годину і залежить від тематики перекладу (мінімальне замовлення становить 2 години)

Послуга надається у всіх містах України та світу

 

Чому потрібно замовляти переклади в «Дольче Віта»?

Існує ряд переваг, які ви отримаєте, якщо звернетеся до нас, коли вам буде необхідний усний переклад з російської (на російську): 

• у нас працюють тільки дипломовані і досвідчені фахівці; 

• у нас адекватні ціни; 

• ми - перфекціоністи, і все робимо ідеально; 

• у нас індивідуальний підхід до замовників, тому у вас буде саме той фахівець, якого оберете ви; 

• ми не підводимо наших клієнтів. 

Якщо вам потрібен усний переклад, російську мову, та багато іноземних, добре знають, і володіють ними, співробітники бюро «Дольче Віта». Ми готові надати вам послуги як послідовного, так і синхронного перекладу. Організацію процесу і відповідальність ми беремо на себе. 

Усний переклад на російську (з російської) будуть здійснювати надійні, досвідчені і пунктуальні перекладачі. Ми не покладаємо на клієнта зайвого клопоту, і ви можете бути впевнені в тому, що будь-який захід з нашою участю пройде якісно і результативно. Ви забудете про мовний бар'єр під час діалогу. 

Усний переклад на російську мовуСПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Наша мета - швидкі терміни і якісний, бездоганний переклад.

Звертайтеся: (067) 931-58-66 

Ми розуміємо, що від нас залежить успіх тієї чи іншої зустрічі, тому дії наших перекладачів завжди професійні та точні. «Дольче Віта» ламає мовні стіни раз і назавжди. 

Більш того, ми надаємо також послуги письмового перекладу іноземних мов на російську (з російської), легалізації та апостилювання, та інші супутні послуги. 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.особа фіз.особа
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34