Популярні послуги

Професійне бюро перекладів в Україні "Дольче Віта" пропонує Вам, шановні клієнти, широкий спектр послуг: у нас ви можете як поставити апостиль і замовити переклад документів, так і вибрати послугу супроводу для Вашого закордонного ділового партнера. І все ж, найпопулярніші послуги в бюро перекладів "Дольче Віта" це: бюро перекладів Київ

Професійне бюро перекладів в Україні

Наше агентство пропонує спектр різноманітних послуг, наприклад, апостилізація, супровід іноземного партнера, переклад текстів, незалежно від їх спрямованості тощо.

Професійна діяльність працівників нашого бюро доведена до автоматичної. Ми домоглися цього завдяки активній і продуктивній праці. Наша система складається з безлічі етапів, кожен з яких націлений на якісний результат, підтримання позитивної репутації нашої компанії, і на перспективне співробітництво з нашими клієнтами в подальшому. Всі етапи проходять також і додаткову перевірку якості.

Кожне замовлення проходить через руки цілої команди фахівців, що є запорукою дотримання державних і міжнародних стандартів, які контролюють норми перекладу і якість перекладацьких послуг в цілому.

Наша багаторівнева система дозволяє видавати клієнтам продукт ідеальної якості, без помилок, похибок і неточностей. Переклад обов'язково відповідає всім нормам і стандартам. Ви залишитеся задоволені результатом.

Наша робота швидка і максимально якісна

Налагоджена і чітка система перевірки якості в нашому бюро перекладів сприяє тому, що більшість клієнтів звертаються до нас і в подальшому.

Наші контакти: м. Лівобережна або м. Льва Толстого - звертайтеся туди, куди зручно вам!

УВАГА! У нашому бюро перекладів в місті Київ існує послуга перекладу носіями мови. А це дозволяє на 100% адаптувати текст для закордонних читачів.

Наші перекладачі працюють з текстами будь-якої тематики: технічна, медична, юридична та інші.

Бюро перекладів з нотаріальним засвідченням

Засвідчення перекладу - це підтвердження нотаріусом або бюро перекладів відповідності виконаного перекладу оригіналу. Наше бюро засвідчує переклад власною печаткою або у нотаріуса, в залежності від виду документа і ваших потреб.

Фахівці нашої компанії - це професіонали з вузькою спеціалізацією і глибокими знаннями в своїй галузі. Вони досконало знають термінологію, розуміють стилістичні та синтаксичні особливості в тій чи іншій сфері перекладу. Кожна галузь вимагає від перекладача унікальних знань і умінь. Ми не довіряємо вузькотематичні замовлення перекладачам, які погано орієнтуються в тій чи іншій темі.

ЧОМУ МИ?

Нам надають перевагуб тому що ми пропонуємо:

 • Гнучкі терміни виконання замовлень: тому що терміни визначаєте Ви! Ми готові вкладатися навіть в дуже стислі терміни;
 • У нас найоптимальніше співвідношення ціни і якості. При цьому, наші ціни «не кусаються», а якість, завдяки трьохфакторній системі перевірки, завжди залишається на висоті;
 • Послуги високопрофесійних перекладачів - фахівців у своїй галузі, з величезним досвідом роботи;
 • Привабливу систему бонусів: ми пропонуємо Вам приємні знижки при комплексному замовленні;
 • Безкоштовний тестовий переклад, щоб Ви могли переконатися в нашій кваліфікації;
 • Безкоштовну доставку перекладів;
Прорахунок за 5 хвилин
Відправ заявку на безкоштовний прорахунок

Вибрати файл
Прорахунок за 5 хвилин
Чому ми?

Гнучкі тимчасові рамки виконання замовлень: тому що терміни визначаєте Ви!
Ми готові вкладеться навіть в самі стислі часові рамки.

Схема нашої роботи
 • Заявка
  Заявка
  Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону
 • Аналіз тексту
  Аналіз тексту
  Ми виробляємо аналіз, розраховуємо вартість, підбираємо фахівців
 • Переклад
  Переклад
  Після чого тексти перекладають, редагують і коректують потім пред'являють замовнику на узгодження
 • Доставка
  Доставка
  Доставка замовлення можлива в будь-якому форматі і на будь-яких носіях.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 4.81 из 5
Голосов: 45