Бюро перекладів Дольче Віта в Києві

Вітаємо Вас на нашому сайті бюро перекладів "Дольчє Віта"!

Наша репутація говорить сама за себе. Нас люблять і обирають за якість, швидкість та індивідуальний підхід. Ми здатні вирішити будь-яке завдання, з яким Ви до нас звертаєтеся. Забудьте про непрофесійні та дороговартісні переклади.

Для наших клієнтів ми надаємо наступні послуги: робимо переклад текстів будь-якої тематики та документів різної складності, в тому числі і нотаріальний переклад. Апостилюємо, займаємося витребуванням документів. Здійснюємо усний переклад (синхронний і послідовний).

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ

Професійне бюро перекладів в Україні "Дольче Віта" пропонує Вам, шановні клієнти, широкий спектр послуг: у нас ви можете як поставити апостиль і замовити переклад документів, так і вибрати послугу супроводу для Вашого закордонного ділового партнера. І все ж, найпопулярніші послуги в бюро перекладів "Дольче Віта" це: бюро перекладів Київ

 

Заказать перевод документовПереклад документів

від 15 хв
Заказать перевод документов в бюро переводов
Заказать Апостиль в бюро переводовАпостиль

від 1-го дня
бюро иностранных переводов
Заказать Устного переводчика в бюро переводов
Усний перекладач

від 1-го дня
бюро иностранных переводов

Професійне бюро перекладів в Україні

Наше агентство пропонує спектр різноманітних послуг, наприклад, апостилізація, супровід іноземного партнера, переклад текстів, незалежно від їх спрямованості тощо.

Професійна діяльність працівників нашого бюро доведена до автоматичної. Ми домоглися цього завдяки активній і продуктивній праці. Наша система складається з безлічі етапів, кожен з яких націлений на якісний результат, підтримання позитивної репутації нашої компанії, і на перспективне співробітництво з нашими клієнтами в подальшому. Всі етапи проходять також і додаткову перевірку якості.

Кожне замовлення проходить через руки цілої команди фахівців, що є запорукою дотримання державних і міжнародних стандартів, які контролюють норми перекладу і якість перекладацьких послуг в цілому.

Наша багаторівнева система дозволяє видавати клієнтам продукт ідеальної якості, без помилок, похибок і неточностей. Переклад обов'язково відповідає всім нормам і стандартам. Ви залишитеся задоволені результатом.

Наша робота швидка і максимально якісна

Налагоджена і чітка система перевірки якості в нашому бюро перекладів сприяє тому, що більшість клієнтів звертаються до нас і в подальшому.

Наші контакти: м. Лівобережна або м. Льва Толстого - звертайтеся туди, куди зручно вам!

УВАГА! У нашому бюро перекладів в місті Київ існує послуга перекладу носіями мови. А це дозволяє на 100% адаптувати текст для закордонних читачів.

Наші перекладачі працюють з текстами будь-якої тематики: технічна, медична, юридична та інші.

Бюро перекладів з нотаріальним засвідченням

Засвідчення перекладу - це підтвердження нотаріусом або бюро перекладів відповідності виконаного перекладу оригіналу. Наше бюро засвідчує переклад власною печаткою або у нотаріуса, в залежності від виду документа і ваших потреб.

Фахівці нашої компанії - це професіонали з вузькою спеціалізацією і глибокими знаннями в своїй галузі. Вони досконало знають термінологію, розуміють стилістичні та синтаксичні особливості в тій чи іншій сфері перекладу. Кожна галузь вимагає від перекладача унікальних знань і умінь. Ми не довіряємо вузькотематичні замовлення перекладачам, які погано орієнтуються в тій чи іншій темі.

ЧОМУ МИ?

Нам надають перевагуб тому що ми пропонуємо:

  • Гнучкі терміни виконання замовлень: тому що терміни визначаєте Ви! Ми готові вкладатися навіть в дуже стислі терміни;
  • У нас найоптимальніше співвідношення ціни і якості. При цьому, наші ціни «не кусаються», а якість, завдяки трьохфакторній системі перевірки, завжди залишається на висоті;
  • Послуги високопрофесійних перекладачів - фахівців у своїй галузі, з величезним досвідом роботи;
  • Привабливу систему бонусів: ми пропонуємо Вам приємні знижки при комплексному замовленні;
  • Безкоштовний тестовий переклад, щоб Ви могли переконатися в нашій кваліфікації;
  • Безкоштовну доставку перекладів;

 

 

Бюро переводов в Киеве
Швидкість!
Бюро переводов в Киеве
Приємна ціна!
Бюро переводов в Киеве
Бездоганна якість!

 

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка4.81/из 5
45 оцінок