Апостиль і легалізація в Миколаєві

Апостиль в Николаеве

Апостиль в Николаеве

Компанія «Дольчє Віта» має тривалий досвід надання послуг легалізації та апостилювання українських документів. Для чого потрібні ці маніпуляції з офіційними паперами громадянам, які виїжджають за кордон?

Ціна
Вартість апостиля в Миколаєві - від 180 до 1200 грн. * (Залежить від документа)
Вартість легалізації документа - від 150 грн. *

Увага! Ціна залежить від установи (відомств і консульств) і тривалості оформлення

Справа в тому, що ваші документи, на які ви так покладаєтеся в Україні, не мають законної сили в інших країнах. В цьому випадку, чиновники повинні отримати підтвердження того, що ваші папери є справжніми, що печатки та підписи на них належать реальним співробітникам того чи іншого відомства.

Найпопулярнішим способом узаконення документів вважається апостиль. Це спрощений варіант консульської легалізації. Він прийнятний для більшості європейських країн, і не тільки, які приєдналися до Гаазької конвенції 1961.

Апостиль являє собою квадратний штамп, який ставлять або на оригіналі документа, або на його завіреної копії. В Україні здійснювати це можуть три відомства: Міністерства юстиції, освіти і науки, закордонних справ.

Для проставлення апостиля необхідно безпосередньо відвідувати ці організації, а точніше, їх головні управління, які знаходяться в Києві. Але що робити, якщо ви проживаєте в іншому місті, наприклад, в Миколаєві? Звертатися за послугами в «Дольчє Віту»! Ми працюємо з вами дистанційно. Все що нам від вас потрібно - інформація, яку ми отримаємо по телефону, і документи, які потрібно переслати нам по пошті, і через певний проміжок часу ви вже отримаєте свій апостиль в Миколаєві або області.

Ви можете абсолютно на нас покластися, адже ми не підводимо своїх клієнтів і поважаємо свою репутацією. У нас ви можете розраховувати на найоптимальніші терміни і ціни. Замовити апостиль в Миколаєві - просто і надійно. Співробітники «Дольчє Віта» звільняють вас від черг, хвилювань, і витрати часу і грошей на дорогу до Києва.

Крім того, ми надаємо також і інші послуги, які можна виконати віддалено, наприклад, переклади та оформлення віз. Співпраця з нами може бути двічі вигідною для вас.

За більш детальною інформацією звертайтеся до нас за вказаними на сайті телефонами, електронною поштою або іншим будь-яким зручним для вас способом.

Терміни:
Апостилювання в Миколаєві - 5-20 днів (залежить від документа)
Прискорений режим проставлення апостиля в Миколаєві - 1-2 дні
Поставити крапку над "i" з терміном легалізації Вам допоможе менеджер (Кожна країна має свою процедуру).


* Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34