Оренда навушників для синхронного перекладу

Процес синхронного перекладу вимагає не тільки професійних навичок від перекладача, але і професійного обладнання, яке складається зі спеціального мікрофона і навушників, а також передавача і приймача. Така апаратура передає звук дуже якісно і працює в багаточастотному режимі.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Синхроніст при собі має всю цю апаратуру. Її експлуатація не вимагає особливих умінь і знань. Навушники для синхронного перекладу дуже практичні у використанні. Їх розмір можна регулювати. Також є можливість прикріпити до них мікрофон. Така конструкція не заважає перекладачеві і дуже полегшує його роботу. Але ж, іноді, фахівці працюють не одну годину поспіль.

Оренда, прокат навушників для синхронного перекладу - це дуже вигідно. Не завжди у замовників є сенс для повноцінної покупки потрібної апаратури. Бюро перекладів «Дольчє Віта» надає прокат навушників. Все, що потрібно для цього-набрати наш номер. Оформлення прокату відбувається дуже швидко і просто. Додатковою перевагою є те, що у нас вигідні ціни і умови.

Фахівці нашої компанії порадять вам, яке саме обладнання варто орендувати для вашого заходу, адже навушники з мікрофоном в основному використовують на невеликих зустрічах, тоді як масштабні заходи вимагають трохи іншого обладнання.

Якісний синхронний переклад завжди спрощує і скорочує будь-який міжнародний захід, де багато гостей, які говорять на різних мовах світу. Але синхронний переклад обов'язково повинен бути на найвищому рівні. І апаратура повинна відповідати рівню заходу.

У «Дольчє Віта» завжди турбуються про репутацію і якість роботи. Разом з послугами синхронного перекладача ви, звичайно ж, можете замовити оренду навушників для синхронного перекладу та іншу апаратуру.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
2 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34