Переклад медичних документів або історій хвороб

Здоров'я людини не залізне. Напевно, немає таких людей, які не хворіють ніколи. Добре, коли виходить одужати швидко і без наслідків. Але бувають такі недуги, з якими навіть кваліфіковані вітчизняні лікарі не можуть впоратися.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Перевод медицинских документов или историй болезней

Лікування за кордоном.

Найчастіше це відбувається через недостатню матеріальну й технічну базу наших лікарень. А лікування в приватних сучасних медичних центрах в Україні може бути дорожче, ніж лікування за кордоном. Тому, багато людей готують необхідні документи і їдуть за кордон.

У закордонних клініках дуже вимогливі до документів. Мало того, потрібно не тільки мати їх у наявності, а й переклад на мову країни, де ви збираєтеся проходити лікування. Тому потрібно відразу розуміти, що від вас попросять переклад історії хвороби, всіх медичних довідок і висновків. Тим більше, такий підхід набагато спрощує роботу лікарів.

Подбайте про переклад документів до поїздки в іноземну клініку. Само собою, підійти до вибору бюро перекладів потрібно дуже відповідально. Не довіряйте своє здоров'я дилетантам! Медичний переклад - це робота не для всіх, а тільки для досвідчених перекладачів, які в ідеалі, мають ще й медичну освіту.

В бюро перекладів "Дольчє Віта" працюють саме такі фахівці. У нас є послуга термінового перекладу, коли все потрібно вирішувати швидко і максимально якісно. У нас цінують не тільки час, але і гроші замовників, тому наші ціни вам сподобаються!

В "Дольчє Віта" не розголошують особисту інформацію клієнтів! Зі здоров'ям жартувати не можна. Довіряйте професіоналам, які не бояться взяти на себе відповідальність за свою роботу.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34