Письмовий французський

Французська мова - це одна з найбільш поширених мов у світі. Таке місце вона займає зовсім не дарма: це офіційна мова не тільки Франції, а й багатьох інших країн. 

В результаті, не дивно, що письмовий переклад з французської на російську або українську, і навпаки, - дуже затребуваний в Україні в усіх галузях. 

Помилково вважати, що письмовий переклад на французську мову (або з французської мови) може зробити кожен, хто володіє нею у повсякденному житті. Якщо вас попросять написати рідною мовою інструкцію до телевізора, то ви не завжди правильно і точно зможете використовувати необхідну термінологію, в більшості випадків, ви просто не будете її знати. Перекладач – це той же автор. Переклад тексту дорівнює написанню його з нуля, якщо навіть не перевищує його по складності. 

У разі, коли вам необхідний якісний письмовий переклад на французську (з французської), звертайтеся в бюро перекладів "Дольчє Віта". Чому потрібно вибрати саме нас? На це є кілька причин: 

• у нас працюють тільки професійні перекладачі, багато з яких вузькоспеціалізовані. Тобто, ми ніколи не віддамо переклад юридичного тексту технічному перекладачу, і ви завжди можете бути впевнені в точності перекладеної термінології; 

• у нас переклади проходять три етапи перевірки на відповідність усім нормам і правилам 

• ми все робимо швидко і здаємо ваші замовлення вчасно, без шкоди для якості; 

• у нас вартість письмового перекладу на французську (з французської) - дуже демократична. Тим більше, у нас є знижки і акції. 

• ми надаємо супутні перекладу послуги: нотаріальне завірення документів, легалізацію, апостиль і т.д. Ви маєте можливість отримати максимум послуг в одному місці, тим самим заощаджуючи свій час і гроші. 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

На перекладачах, які працюють в бюро, завжди лежить неабияка відповідальність, так як, в разі помилки вони не можуть просто відключити телефон і зникнути, вони повинні будуть виправляти свої недоліки. На щастя, багаторічний досвід наших співробітників зводить імовірність помилки до нуля. 

Замовляючи письмовий переклад на французську мову (з французської мови) в "Дольчє Віта", ви можете не сумніватися в тому, що ми з вами знайдемо спільну мову, адже індивідуальний підхід до клієнта - це наше гасло. З "Дольчє Віта" - надійно, швидко і якісно! 

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
4 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34