Письмовий норвезький

Норвезька мова – не дуже поширена у світі. Знайти справжнього професіонала-перекладача норвезької мови досить складно, тому такі спеціалісти – на вагу золота. До того ж, ця мова складна для вивчення. 

Помилково вважати, що письмовий переклад з норвезької на російську або українську, і навпаки, може зробити кожен, хто володіє цією мовою у повсякденному житті. Якщо вас попросять написати рідною мовою інструкцію до телевізора, то ви не завжди правильно і точно зможете використовувати необхідну термінологію, а, в більшості випадків, ви просто не будете її знати. Перекладач - це той же автор. Переклад тексту дорівнює написання з нуля, якщо не перевищує його за складністю. 

У разі, коли вам необхідний якісний письмовий переклад, норвезьку добре знають, і володіють нею, спеціалісти в бюро перекладів "Дольчє Віта". Чому потрібно вибрати саме нас? На це є кілька причин: 

• у нас працюють тільки професійні перекладачі, багато з яких вузькоспеціалізовані. Тобто, ми ніколи не віддамо переклад юридичного тексту технічному перекладачу, і ви завжди можете бути впевнені в точності перекладної термінології; 

• у нас переклади проходять три етапи перевірки на відповідність усім нормам і правилам; 

• ми все робимо швидко і віддаємо ваші замовлення в термін, без шкоди для якості; 

• у нас вартість письмового перекладу на норвезьку (з норвезької) - дуже демократична. Тим більше, у нас є знижки та акції. 

• ми надаємо супутні перекладу послуги: нотаріальне завірення документів, легалізацію, апостиль і т.д. Ви маєте можливість отримати максимум послуг в одному місці, тим самим заощаджуючи свій час і гроші. 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

На перекладачах, які працюють в бюро, завжди лежить максимум відповідальності, так як, в разі помилки вони не можуть просто відключити телефон і зникнути, вони повинні будуть виправляти свої недоліки. На щастя, багаторічний досвід наших співробітників зводить імовірність помилки до нуля.  

Замовляючи письмовий переклад на норвезьку (з норвезької) в "Дольчє Віта", ви можете не сумніватися в тому, що ми з вами знайдемо спільну мову, адже індивідуальний підхід до клієнта - це наше гасло. З "Дольчє Віта" - надійно, швидко і якісно! 

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.83/из 5
3 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34