Де проставляють апостиль на свідоцтво про народження?

Свідоцтво про народження стає у нас другорядним документом з моменту видачі особі громадянського паспорта. Але за кордоном воно вважається важливим, незважаючи на вік власника.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Навіщо цей документ потрібен за кордоном?

По-перше, свідоцтво про народження вважають там посвідченням особи. Тому, воно знадобиться, наприклад, коли ви хочете отримати ПМЖ або громадянство за кордоном, відкрити там бізнес і т.д.

Крім того, що вам потрібно пред'являти цей документ, вам ще й доведеться його узаконити одним з двох способів: апостиль або консульська легалізація. Це робиться для того, щоб у приймаючої сторони були докази дійсності і оригінальності і вашого свідоцтва про народження.

Все таки, найпоширенішим спосіб легалізації - апостилювання. Поставити апостиль на свідоцтво про народження можна в Міністерстві юстиції України. Для цього потрібно звертатися безпосередньо до головного відділення цього органу в Києві. Або ж, можна поставити електронний апостиль, звернувшись до місцевого РАГСу, але ця процедура до цих пір не дуже налагоджена, і можуть виникнути затримки.

Щоб уникнути зайвої тяганини і нервування, приходьте до нас. У компанії «Дольчє Віта» знають, як правильно і швидко організувати апостилювання. Ми цінуємо нашу репутацію і не женемося за вигодою, тому у нас надійно і доступно можна отримає найрізноманітніші послуги, пов'язані з легалізацією документів, їх перекладом, нотаріальним посвідченням та ін. «Дольчє Віта» робить все, щоб ви залишалися задоволені.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
1 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34