Бюро перекладів Дольчє Віта

Всі переклади проходять три етапи перевірки

Всі переклади проходять 3 етапи перевірки. Унікальний метод перевірки перекладів виключає людський фактор, а також технічні помилки. Ви отримаєте 100% правильний переклад з безстроковою гарантією. Ми звикли робити свою роботу якісно. Це - запорука нашого успіху. Видати неправильний переклад клієнту нам не дозволяє ні наша совість, ні наша репутація.

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до клієнта - це не просто слова, це основний фактор нашої діяльності. Ми чуємо кожного замовника і уважно аналізуємо кожне питання, з яким Ви до нас звертаєтеся. У нас працюють фахівці як широкого профілю, так і вузької спрямованості. Тому ми підберемо перекладача, який ідеально впорається саме з вашим текстом. Ніхто не стане заперечувати, що тексти різних тематик дуже відрізняються один від одного. І якщо вам потрібен переклад художнього тексту, то ми виберемо фахівця, який найбільше в цьому тямить.

Гнучка система знижок

У нашому бюро іноземних перекладів є гнучка система знижок. Ми не женемося за ціною і готові завжди піти Вам назустріч. Ми цінуємо хороших і порядних клієнтів, для яких розробили приємну систему знижок, а також, пропонуємо тільки вигідне співробітництво. Для бюро перекладів дуже важливо не завищувати ціни, зважаючи на величезну конкуренцію. Але надавати виключно якісні послуги за прийнятну ціну можуть тільки справжні професіонали.

Ціна відповідає якості

Наші ціни максимально відповідають якості. Наш прайс оптимально відображає рівень сервісу, який ми надаємо. При цьому ми не прихильники завищених цін, але і занижувати їх не любимо, адже ми цінуємо працю наших фахівців, які заслуговують на чесну оплату. Тільки в цьому випадку вони будуть мотивовані робити свою справу краще ніж ідеально.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 4.88 из 5
Голосов: 19