Бюро перекладів Дольчє Віта

Запорука нашого успіху- постійне вдосконалення і розширення переліку наших послуг. Безумовно, ми не забуваємо і про високу якість, а також відмінний сервіс.

Спеціально для Вас ми виконаємо переклади будь-яких документів і текстів: юридичних, медичних, художніх, технічних і т.д. Потрібен усний переклад? У нашому штаті є фахівці, які впораються і з цим завданням.

До переліку наших послуг також входить апостиль, легалізація та нотаріальний переклад будь-якої складності. Свою роботу ми виконуємо в найкоротші терміни і пропонуємо Вам гнучку систему знижок. А наш індивідуальний підхід до кожного клієнта Вас приємно здивує!

Ми розуміємо, яке значення, іноді, має терміновість перекладу. Тому ми намагаємося якомога швидше виконувати свою роботу і пропонуємо вам стислі терміни.

Працюємо для вас!

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Все переводы проходят 3 этапа проверки

Всі переклади проходять три етапи перевірки

Всі переклади проходять 3 етапи перевірки. Унікальний метод перевірки перекладів виключає людський фактор, а також технічні помилки. Ви отримаєте 100% правильний переклад з безстроковою гарантією. Ми звикли робити свою роботу якісно. Це - запорука нашого успіху. Видати неправильний переклад клієнту нам не дозволяє ні наша совість, ні наша репутація.

Индивидуальный подход к клиенту

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до клієнта - це не просто слова, це основний фактор нашої діяльності. Ми чуємо кожного замовника і уважно аналізуємо кожне питання, з яким Ви до нас звертаєтеся. У нас працюють фахівці як широкого профілю, так і вузької спрямованості. Тому ми підберемо перекладача, який ідеально впорається саме з вашим текстом. Ніхто не стане заперечувати, що тексти різних тематик дуже відрізняються один від одного. І якщо вам потрібен переклад художнього тексту, то ми виберемо фахівця, який найбільше в цьому тямить.

Гибкая система скидок

Гнучка система знижок

У нашому бюро іноземних перекладів є гнучка система знижок. Ми не женемося за ціною і готові завжди піти Вам назустріч. Ми цінуємо хороших і порядних клієнтів, для яких розробили приємну систему знижок, а також, пропонуємо тільки вигідне співробітництво. Для бюро перекладів дуже важливо не завищувати ціни, зважаючи на величезну конкуренцію. Але надавати виключно якісні послуги за прийнятну ціну можуть тільки справжні професіонали.

Цена соответствует качеству

Ціна відповідає якості

Наші ціни максимально відповідають якості. Наш прайс оптимально відображає рівень сервісу, який ми надаємо. При цьому ми не прихильники завищених цін, але і занижувати їх не любимо, адже ми цінуємо працю наших фахівців, які заслуговують на чесну оплату. Тільки в цьому випадку вони будуть мотивовані робити свою справу краще ніж ідеально.

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.88/из 5
19 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34