Довiдка про несудимiсть

Послуга Термін Ціна
Переклад довідки про несудимість  1 роб. день* від 70 грн.

Отримання довідки про несудимість 

1 роб. день*  750 грн.
3 роб. дні* 650 грн.
7 роб. днів* 500 грн.
Апостиль на довідку про несудимість + довідка  6 роб. днів 1300 грн.
11 роб. днів 1100 грн.
14 роб. днів 850 грн.

 

 

*Терміни вказані без урахування дня замовлення послуги

**ціни вказані з урахуванням наших послуг

***ціна не є публічною офертою

****Терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

У сучасному світі ми все частіше стикаємося з тим фактом, що при оформленні деяких видів документів (зокрема для виїзду за кордон) нас просять надати так звану довідку про відсутність судимості. Довідка про відсутність судимості - це офіційний документ, який видається Міністерством внутрішніх справ України. Довідка підтверджує той факт, що на момент її отримання, ви не залучалися до кримінальної відповідальності і не перебуваєте в розшуку.

Довідка про відсутність судимості оформлюється для:

 • Здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім'ї або дитячого будинку сімейного типу.
 • Оформлення візи для виїзду за кордон.
 • Оформлення дозволу на зброю, оформлення ліцензії на роботу з вибуховими речовинами.
 • Оформлення або поновлення паспортних документів.
 • Оформлення на роботу.
 • Надання в установи іноземних держав, працевлаштування за кордоном.
 • Оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами.
 • Оформлення документів в органи соціального забезпечення.
 • Оформлення громадянства.
 • Для участі в тендері.
 • Інших випадків.

Для оформлення такої довідки вам знадобиться тільки ваш громадянський паспорт (з копіями всіх сторінок з відмітками) і спеціальна заява-анкета, де ви вкажете ваші дані, і для чого саме вам потрібна ця довідка. Якщо раніше ви вже були засуджені, у вас можуть попросити надати рішення суду про те, що судимість закрита, або довідку про звільнення.

Якщо Ви хочете отримати довідку за максимально короткі терміни найбільш оптимальним виходом буде звернутися в спеціалізовану організацію.

Переклад довідки про несудимість

Міністерство внутрішніх справ вважається тим органом, завдяки якому можна отримати довідку про несудимість в Україні. Її суть полягає в наданні свідоцтва про те, що у людини, на ім'я якого вона оформлена, відсутня судимість. Замовити довідку можна в нашій компанії. Вам не потрібне буде доручення, тому можете не хвилюватися, що потрібно витрачати додаткові кошти.

Довідка про несудимість необхідна в багатьох ситуаціях (наприклад, для виїзду за кордон). Також її надають в разі звернення в конкретні установи. Оформленням цього документа займаються органи внутрішніх справ по всій території держави (ви можете бути прописані і проживати в будь-якому мегаполісі або селі). Ця довідка буде потрібна в разі покупки або оформлення дозволу на нього, при влаштуванні на конкретні посади і так далі. Дуже часто вона потрібна і для виїзду за кордон. В даному випадку вам в обов'язковому порядку потрібно буде зробити переклад довідки про несудимість. Цей процес вважається далеко не найпростішим, тому краще звернутися в сумлінну організацію, фахівці якої зможуть здійснити переклад якісно і в найкоротші терміни.

Взагалі, якщо ви відкриваєте візу, вступаєте до іноземного ВНЗ, отримуєте ВНП в іншій державі, оформляєте закордонний паспорт, працевлаштовуєтеся в іншій країні, то вам необхідно буде надати переклад документа на певну мову.

До слова, сам процес оформлення документа вважається дуже клопітким. Вам буде потрібно простояти в чергах і витратити пару годин, а то і більше. Другою проблемою можна назвати заповнення анкети. У ній потрібно все правильно і чітко прописати, адже в будь-якому іншому випадку вам можуть відмовити. Свої особисті дані повинні вказуватися на українській мові. Це є неймовірно важким для зарубіжних громадян, які не знають нашу мову на достатньому рівні. Більш того, документи для довідки про несудимість - це чергова обов'язкова вимога.

Тому краще не втрачати час і замовити довідку про несудимість в Харкові, Запоріжжі та інших містах України у нас. Фахівці нададуть консультації та дадуть відповіді на ваші питання, що стосуються цього документа. Ми робимо переклад довідки про відсутність судимості за демократичною вартістю, тому скористатися послугою зможе абсолютно кожен.

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 5 из 5
Голосов: 6