Професійний усний перекладач

Серед багатьох послуг, які ми з готовністю пропонуємо вам, є усний переклад, який стане незамінним при спілкуванні з іноземними громадянами по роботі (зустрічі з діловими партнерами, переговори, виставки, форуми і т.д.) або в особистих питаннях. Якщо ви сумніваєтеся в своїх знаннях іноземної мови, наші фахівці завжди допоможуть вам прийти до взаєморозуміння, руйнуючи мовні бар'єри. Зосередьтеся на важливих питаннях, а мовні «деталі» ми візьмемо на себе.

Все, що потрібно від вас - залишити у нас замовлення. Зверніть увагу на той факт, що є два види усного перекладу: синхронний і послідовний. Детальніше про особливості кожного з них ви можете прочитати у відповідних розділах: Синхронний переклад і Послідовний переклад.

Усний перекладач в Києві і по всій Україні

Оскільки послуга професійного усного перекладача досить делікатна, а успіх його роботи залежить від багатьох нюансів, ми раді обговорити їх з вами під час консультації. Завдяки наданій вами інформації, ми визначимо для вас найбільш підходящого фахівця. В кінцевому результаті ви отримаєте висококласний, точний і зрозумілий переклад незалежно від складності тематики.

Компанія «Дольче Віта» має можливість надати вам послуги усного перекладача в місті Київ. Для будь-якого заходу ми підберемо максимально підходящого фахівця. Це може бути усний переклад на:

  • Усний переклад на виставках
  • Усний переклад на ділових зустрічах
  • Усний переклад на семінарах
  • Усний переклад в Києві при здійсненні нотаріальних дій.
  • Усний переклад на офіційних заходах
  • Усний переклад на конференціях
  •  Усний переклад на переговорах

 

Бюро перекладів «Дольче Віта» виконує переклади з / на більш ніж 50 мов світу. З половиною з них ми також працюємо усно. Крім перекладів поширених мов, наприклад, таких як англійська або німецька, ми можемо надати переклад рідкісних мов. У нас не приймають на роботу випадкових людей, тому в нашому штаті - лише професійні та досвідчені фахівці. Крім цього, ми напрацювали базу позаштатних перекладачів, які ніколи не підводять і виконують свою роботу максимально професійно.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.84/из 5
32 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34