Послідовний переклад

Це послуга, яка допоможе Вам і Вашим партнерам легко адаптуватися в іноземному середовищі. Професійний перекладач стане незамінним під час ділових переговорів, сприяючи досягненню взаєморозуміння, а також допоможе іноземному гостю в побутових питаннях, які вимагають комунікації. Попередньо ми обговоримо з Вами всі вимоги, які Ви ставите перед перекладачем, а також нюанси роботи, які варто врахувати. Особливість наших фахівців - високий професіоналізм, тактовність і делікатність.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Переклад послідовний має на увазі те, що після проголошення декількох фраз, доповідач робить невелику паузу, щоб надати слово перекладачеві. Найбільш ідеальним варіантом є такий, коли пауза займає не більше часу, ніж оригінальний текст. Під час виголошення тексту перекладач вже повинен працювати над ним і приблизно структурувати свою розповідь. Такий вид перекладу дозволяє перекладачеві ретельно обміркувати сказане, а також передати деякі жести, інтонацію і міміку оратора. Наша компанія надає послуги послідовного перекладу, тому, якщо ви хочете взаємодіяти з кваліфікованими фахівцями, звертайтеся.

Усний послвдовний переклад вважається неймовірно складним видом перекладацької діяльності.

Адже право на помилку відсутнє, більш того, виконавець повинен точно і коректно перекласти виступ, оскільки від цього залежить хід заходу, на якому він присутній. Цей переклад вважається найбільш затребуваним в разі проведення ділових зустрічей, дебатів, переговорів, лекцій, презентацій, виставок та інших заходів, на яких присутні іноземні гості. Перекладач завжди стоїть біля оратора, щоб краще чути його слова, записує в блокнот ключові положення, а коли оратор робить паузу починає відтворювати його мову.

Ми вже говорили, що перекладач повинен лише якісно перекладати інформацію, адже від цього залежить результат семінару або будь-якого іншого заходу. Професіонали нашої компанії формують переклад безпосередньо під час промови і не чекають, коли оратор зупиниться. Послідовний переклад Україна, що надається нашими фахівцями, дозволить супроводжувати зарубіжних партнерів на всіляких зустрічах або під час інших заходів.

В разі проведення екскурсії переклад відбувається в русі

Послідовний переклад Київ повинен здійснюватися швидко, грамотно і якісно. Лише в такому випадку учасники заходу зможуть зрозуміти основну думку доповідача. Звертайтеся до нас, бажаємо удачі!

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.84/из 5
13 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34