Письмовий переклад з іноземних мов

Письмовий переклад - повноцінна передача змісту тексту, написаного на одній мові, в письмовий текст іншою мовою. Наші фахівці, детально проаналізувавши вихідний текст, його логіку, лексику і літературні прийоми, виконають якісний переклад тексту з повною відповідністю до прийнятих норм даної письмової мови, зберігши стиль, правила і особливості оформлення матеріалу. Ми беремося за тексти будь-якої тематики та будь-якого рівня складності. Кожен письмовий переклад редагується з метою усунення можливих орфографічних, граматичних і пунктуаційних помилок.

Переклад тексту на англійську

Англійська мова - мова світового спілкування. Англійська займає дуже важливе місце як мова дипломатії, торгівлі та бізнесу. 90% світових угод укладається англійською мовою. Світові фінансові фонди, біржі, корпорації працюють з англійською мовою. Відповідно, і більша частина офіційних міжнародних документів складається англійською. Сьогодні переклад тексту на англійську може знадобитися в багатьох ситуаціях, наприклад, для оформлення угод, складання документів, консультування з зарубіжними партнерами і т.д. Навіть якщо ви вільно володієте усною англійською, то для перекладу важливих документів краще звернутися за допомогою до фахівців, для яких переклад англійських текстів є базовим профілем діяльності. Наші фахівці завжди готові прийти вам на допомогу. Переклад буде зроблений швидко, недорого і якісно.

Професійний переклад

Майже кожен стикався з необхідність звернутися до фахівців з професійного перекладу. Найчастіше така потреба виникає в ситуаціях, пов'язаних з закордонниvb подорожаvb, міжнародним бізнесом, бажанням поїхати вчиться в престижні закордонні ВНЗ тощо. У таких випадках основна вимога до професійного перекладу - це його 100% якість. Подаючи перекладені документи, Ви не маєте право на помилку. Розуміючи це, ми розробили 3-х рівневу систему верифікації перекладу, яка виключає фактор помилки, гарантуючи найвищу якість готових для Вас документів.

Професійний переклад англійською

Найпопулярніший запит, з яким неодноразово звертаються наші клієнти - професійний переклад англійською мовою. І навіть, коли мова йде мало не про найпоширенішу мову в світі, не кожен знавець англійської здатний зробити цей переклад самостійно без допомоги фахівця. Адже в кожній країні свої вимоги до форм документів, які багато в чому відрізняються від українських. Не варто забувати і про ділові «штампи», які повинні містити такі переклади. Багатий досвід і знання наших фахівців допоможуть Вам перекласти навіть найскладніші папери в короткі терміни і з високою якістю!

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.72/из 5
23 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34