Переклад художнього тексту

Чи завжди перекладачеві досить бути просто перекладачем? Ні ... Іноді потрібно бути трохи інженером або будівельником, агрономом або юристом, медиком або економістом. А в самому складному і відповідальному випадку - письменником чи поетом!

Перевод художественного текста

Перекладачі компанії «Дольчє Віта» точно знають всі свої таланти, і ми ніколи не віддамо художній текст на переклад спеціалісту з технічного перекладу. Адже художні твори - це не просто інформація. Це - душа автора, його ідеї, задуми, світогляд. Необхідно не тільки красиво і правильно підібрати стиль і слова, передати сенс - цього мало. Переклад художнього тексту - справа максимальної відповідальності. Перекладачеві доводиться, насправді, творити!

Напевно, кожному з нас доводилося хоч раз в житті читати популярну зарубіжну книгу, яку так хвалили критики і читачі, і дивуватися, чому ж вона так їм сподобалася. Негарна, неприємна або непідходяща мова твору, невідповідність в деталях і т.д. - хіба можна за таке хвалити? І мало хто замислюється над тим, що справа не в книзі, а в непрофесійному, дилетантському перекладі

Співробітники бюро перекладів «Дольчє Віта» виконують переклад художньої літератури не просто якісно - ми вкладаємо в свою роботу душу і талант. Якщо у вас є художній текст, переклад на англійську, або будь-який інший мову, ми беремо на себе. Довіряйте свою творчість професіоналам!

 

художественный перевод

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Наша мета- короткі терміни і якісний, бездоганний переклад.

Звертайтеся: (067) 931-58-66 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
4 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34