Нотаріальний переклад документів

Нотаріальний переклад документів здійснює лише дипломований перекладач, якого нотаріус вніс до свого реєстру. Завірений нотаріально переклад підшивають до оригіналу документа, після цього його підписує перекладач і вказує з якої мови на яку виконано переклад. Нотаріус, в свою чергу, скріплює переклад і оригінал пломбою і завіряє його.

Нотариальный перевод документов

Завданням нотаріуса є підтвердити справжність підпису перекладача, а також справжність самого документа. Тобто, ви і співробітники тих організацій, куди будуть подаватися документи, будете впевнені в тому, що переклад виконаний не дилетантом, а фахівцем.

Звичайно, нотаріус не може перевірити адекватність і правильність перекладу. Але звернувшись в перекладацьке бюро «Дольчє Віта» ви можете бути впевнені в тому, що ваше замовлення будуть виконувати професіонали.

Вам не потрібно шукати спеціального перекладача і оббивати пороги різних компаній, адже в нашому бюро ви знайдете все, що вам необхідно. Ми надаємо послугу нотаріального перекладу документів за конкурентними цінами. Швидкість і якість нашої роботи приємно здивує вас.

Звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом. Наші гостинні і привітні співробітники роз'яснять вам всі питання і детально проінформують щодо вартості та термінів. Нотаріальний переклад документів - замовте вже зараз!

Нотариальный перевод документов

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Наша мета - швидкі терміни і якісний, бездоганний переклад.

Звертайтеся: (067) 931-58-66

 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.81/из 5
8 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34