Супровід іноземців

Усний переклад
  • Вибрати файл
  • present Ціна: від 50 грн.
  • * Бесплатная доставка документов юридическим лицам

Супровід іноземців є однією з послуг компанії "Дольчє Віта", яка пропонує скористатися нею в будь-який зручний для вас час. Це комплексна послуга, в яку входять: зустріч іноземців по прильоту до Києва, їх прийом і повний супровід, включаючи екскурсії по визначних пам'ятках Києва та інших міст.

Супровід іноземних гостей

Наш перекладач зустріне, супроводить і допоможе зорієнтуватися в незнайомій країні з чужою мовою. Звернувшись до нас, іноземні гості не відчують мовного бар'єру і дискомфорту від перебування в чужій країні.

Трансфер

Не секрет, що таксі з місць скупчення туристів і іноземних гостей (аеропорти, вокзали тощо) буде коштувати не дешево, навіть в перерахунку на іноземну валюту, і якість послуг які ви отримаєте за ці гроші, теж не завжди залишить приємні враження. Саме тому, краще замовити послугу трансферу, в яку входить зустріч іноземного гостя у вказаному місці, комфортна доставка до пункту призначення за найкоротшим маршрутом і кращий сервіс.

Проведення екскурсій для іноземців з гідом - перекладачем

Якщо ви хочете провести екскурсію для ваших друзів, бізнес партнерів, родичів або просто знайомих, але переймаєтеся, що ваше знання іноземної мови не дозволить передати всю красу місць по яким ви плануєте екскурсію, залиште це нашим гідам-перекладачам і Ви залишитеся задоволені. Кожен наш гід - перекладач має досвід проведення екскурсій для іноземних гостей, що принесе додаткове задоволення від якості послуг.

Екскурсії, складання плану поїздки

Якщо до вас прилетіли близькі, родичі або друзі з-за кордону і ви вирішили показати їм всі визначні пам'ятки Києва і області, але не знаєте як це зробити - залиште це нашим фахівцям. Наші гіди - перекладачі складуть план екскурсії і проведуть її на вищому рівні.

Крім екскурсійних програм, в супровід іноземців від нашої компанії входять питання транспорту, бронювання готелів і організація харчування туристів. Також є розроблені програми для індивідуального і групового прийому іноземців.

У нас ви можете замовити різні екскурсії по Києву практично на будь-якій мові. Також можливі екскурсійні тури в інші міста України. До послуг наших клієнтів готові індивідуальні або групові екскурсії, а також - створення турів спеціально під ваші потреби і побажання.

З цієї причини вартість екскурсій у нас розраховується погодинно. Її тривалість, як правило, становить не менше трьох годин.

Висока кваліфікація нашого персоналу, надійні і перевірені партнери залишають найкращі враження від роботи з нами серед наших клієнтів. Телефонуйте, щоб замовити зустріч, прийом і супровід іноземців в Києві на найвищому професійному рівні.

Прорахунок за 5 хвилин
Відправ заявку на безкоштовний прорахунок

Вибрати файл
Прорахунок за 5 хвилин

Бюро перекладів пропонує скористатися послугою супроводу іноземців. Усний переклад і дана послуга практично нічим не відрізняються, проте відмінності присутні. Супровід іноземців має на увазі не тільки усний переклад, а й прогулянки по місту з людиною, яка потребує перекладу для спілкування з оточуючими його людьми. Виходить, перекладач стає на певний період правою рукою іноземця, оскільки дозволяє йому спілкуватися, а також робить більш комфортним перебування в чужій країні.

Послуга супровід іноземців в Києві, наприклад, передбачає наявність декількох основних етапів. Спочатку гостя зустрічають на вокзалі або в аеропорту. Потім здійснюється супровід в будівлю готелю або хостелу. Одночасно з цим людину орієнтують по місцевості. Потім починається основний процес, а саме, супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більш того, перекладач допомагає шукати потрібну інформацію, що цікавить об'єкт, певну людину і так далі.

Співробітники нашої компанії можуть без труднощів орендувати автомобіль, конференц-зал, забронювати готельний номер і виконати інші вимоги, які не порушують кримінальний кодекс України. У нас присутній великий штат перекладачів, які знають італійську, англійську, французьку, арабську, іспанську, китайську та інші мови.

Чому замовити супровід іноземців слід саме у нас? Все просто: наші співробітники є кваліфікованими перекладачами, що володіють практичним і багатим досвідом у своїй сфері, а також мають відмінні навички комунікабельності. Завдяки налагодженим зв'язкам з деякими туристичними компаніями, ми можемо запропонувати кращий сервіс для зустрічі зарубіжних гостей, враховуючи всі їхні побажання.

Перекладач, який супроводжує іноземців, здійснює переклад в більш живій манері, ніж фахівець з усного перекладу на важливих семінарах і лекціях. Перекладач не повинен докладати масу зусиль і дослівно передавати абсолютно кожне слово, як цього вимагають деякі заходи. Головне завдання - донести головну думку і дозволити гостю відчувати себе комфортно.

Таким чином, тепер можливість супровіду іноземців в Україні стала цілком реальною. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все на якісному рівні!

Мови з якими ми працюємо
Ціна з/на мову Флаг Код країн Код мови Ціна з/на мову, грн.
Переклад документів
англійська GB, US GB, US eng від 100 грн.
азербайджанська AZ AZ від 220 грн.
арабська AE AE від 250 грн.
армянська AM AM від 180 грн.
білоруська BY BY від 180 грн.
болгарська BG BG від 180 грн.
в'єтнамська VN VN від 200 грн.
угорська HU HU від 200 грн.
голландська NL NL від 250 грн.
грецька GR GR від 180 грн.
грузинська GE GE від 180 грн.
дарі AF AF від 340 грн.
датська DK DK від 240 грн.
іврит IL IL від 200 грн.
індонезійська ID ID від 400 грн.
іспанська ES ES es від 110 грн.
італійська IT IT it від 110 грн.
казахська KZ KZ від 250 грн.
китайська CN CN від 250 грн.
корейська KR KR від 240 грн.
латишська LV LV від 250 грн.
литовська LT LT від 230 грн.
малазійська MY MY від 400 грн.
німецька DE DE de від 110 грн.
польска PL PL pl від 110 грн.
португальска PT PT pt від 190 грн.
руминська RO RO від 190 грн.
росiйська RU RU rus від 50 грн.
сербська RS RS від 160 грн.
словенська SI SI від 240 грн.
словацька SK SK від 160 грн.
таджикська TJ TJ від 300 грн.
тайська TW TW від 500 грн.
турецька TR TR від 180 грн.
туркменська TM TM від 250 грн.
узбекська UZ UZ від 250 грн.
українська UA UA ukr від 70 грн.
урду IN IN від 400 грн.
фарсі IR IR від 250 грн.
фінська FI FI від 290 грн.
французська FR FR fr від 110 грн.
хінді IN IN від 400 грн.
хорватська HR HR від 160 грн.
чешська CZ CZ від 160 грн.
шведська SE SE від 250 грн.
естонська EE EE від 280 грн.
японська JP JP jap від 250 грн.
Більше мов

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: 4.31 из 5
Голосов: 8