Супровід іноземців в Україні

Супровід іноземців є однією з послуг компанії "Дольчє Віта", яка пропонує скористатися нею в будь-який зручний для вас час. Це комплексна послуга, в яку входять: зустріч іноземців по прильоту до Києва, їх прийом і повний супровід, включаючи екскурсії по визначних пам'ятках Києва та інших міст.

Супровід іноземних гостей

Наш перекладач зустріне, супроводить і допоможе зорієнтуватися в незнайомій країні з чужою мовою. Звернувшись до нас, іноземні гості не відчують мовного бар'єру і дискомфорту від перебування в чужій країні.

Трансфер

Не секрет, що таксі з місць скупчення туристів і іноземних гостей (аеропорти, вокзали тощо) буде коштувати не дешево, навіть в перерахунку на іноземну валюту, і якість послуг які ви отримаєте за ці гроші, теж не завжди залишить приємні враження. Саме тому, краще замовити послугу трансферу, в яку входить зустріч іноземного гостя у вказаному місці, комфортна доставка до пункту призначення за найкоротшим маршрутом і кращий сервіс.

Проведення екскурсій для іноземців з гідом - перекладачем

Якщо ви хочете провести екскурсію для ваших друзів, бізнес партнерів, родичів або просто знайомих, але переймаєтеся, що ваше знання іноземної мови не дозволить передати всю красу місць по яким ви плануєте екскурсію, залиште це нашим гідам-перекладачам і Ви залишитеся задоволені. Кожен наш гід - перекладач має досвід проведення екскурсій для іноземних гостей, що принесе додаткове задоволення від якості послуг.

Екскурсії, складання плану поїздки

Якщо до вас прилетіли близькі, родичі або друзі з-за кордону і ви вирішили показати їм всі визначні пам'ятки Києва і області, але не знаєте як це зробити - залиште це нашим фахівцям. Наші гіди - перекладачі складуть план екскурсії і проведуть її на вищому рівні.

Крім екскурсійних програм, в супровід іноземців від нашої компанії входять питання транспорту, бронювання готелів і організація харчування туристів. Також є розроблені програми для індивідуального і групового прийому іноземців.

У нас ви можете замовити різні екскурсії по Києву практично на будь-якій мові. Також можливі екскурсійні тури в інші міста України. До послуг наших клієнтів готові індивідуальні або групові екскурсії, а також - створення турів спеціально під ваші потреби і побажання.

З цієї причини вартість екскурсій у нас розраховується погодинно. Її тривалість, як правило, становить не менше трьох годин.

Висока кваліфікація нашого персоналу, надійні і перевірені партнери залишають найкращі враження від роботи з нами серед наших клієнтів. Телефонуйте, щоб замовити зустріч, прийом і супровід іноземців в Києві на найвищому професійному рівні.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Бюро перекладів пропонує скористатися послугою супроводу іноземців. Усний переклад і дана послуга практично нічим не відрізняються, проте відмінності присутні. Супровід іноземців має на увазі не тільки усний переклад, а й прогулянки по місту з людиною, яка потребує перекладу для спілкування з оточуючими його людьми. Виходить, перекладач стає на певний період правою рукою іноземця, оскільки дозволяє йому спілкуватися, а також робить більш комфортним перебування в чужій країні.

Послуга супровід іноземців в Києві, наприклад, передбачає наявність декількох основних етапів. Спочатку гостя зустрічають на вокзалі або в аеропорту. Потім здійснюється супровід в будівлю готелю або хостелу. Одночасно з цим людину орієнтують по місцевості. Потім починається основний процес, а саме, супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більш того, перекладач допомагає шукати потрібну інформацію, що цікавить об'єкт, певну людину і так далі.

Співробітники нашої компанії можуть без труднощів орендувати автомобіль, конференц-зал, забронювати готельний номер і виконати інші вимоги, які не порушують кримінальний кодекс України. У нас присутній великий штат перекладачів, які знають італійську, англійську, французьку, арабську, іспанську, китайську та інші мови.

Чому замовити супровід іноземців слід саме у нас? Все просто: наші співробітники є кваліфікованими перекладачами, що володіють практичним і багатим досвідом у своїй сфері, а також мають відмінні навички комунікабельності. Завдяки налагодженим зв'язкам з деякими туристичними компаніями, ми можемо запропонувати кращий сервіс для зустрічі зарубіжних гостей, враховуючи всі їхні побажання.

Перекладач, який супроводжує іноземців, здійснює переклад в більш живій манері, ніж фахівець з усного перекладу на важливих семінарах і лекціях. Перекладач не повинен докладати масу зусиль і дослівно передавати абсолютно кожне слово, як цього вимагають деякі заходи. Головне завдання - донести головну думку і дозволити гостю відчувати себе комфортно.

Таким чином, тепер можливість супровіду іноземців в Україні стала цілком реальною. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все на якісному рівні!

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.31/из 5
8 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34