Апостиль диплома какая цена - Киев и Украина?

На сьогоднішній день кількість українців, які хочуть продовжити своє навчання за кордоном, тільки збільшується. Для вступу в іноземний ВНЗ неодмінно потрібно легалізувати або проставити апостиль на атестат, диплом, які були отримані на території України. Винятком є країни, які є підписантами угоди про взаємодопомогу правової спрямованості: Естонія, Чехія, Польща, Монголія, Молдова, Литва, Латвія, Китай, В'єтнам, Угорщина, практично всі держави СНД.

Ціна
Вартість апостиля в Києві - від 180 до 1200 грн. * (Залежить від документа)
Вартість легалізації документа - від 150 грн. *

Увага! Ціна залежить від установ (відомств і консульств), необхідних для процедури, і тривалості порядку оформлення

Терміни
Апостилювання Київ - 5-20 днів (залежить від документа)
Терміновий апостиль в Києві - 1-2 дня
Поставити крапку над "i" з терміном легалізації Вам допоможе менеджер (Кожна країна має свою процедуру). (097) 806-68-28


* Терміни розгляду документів Міністерствами і Посольствами можуть бути збільшені.

 

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Де поставити апостиль на диплом?

У країнах, що не підписали Гаазьку конвенцію, необхідно проводити легалізацію диплома. У тих же країнах, що підписали конвенцію, досить провести апостилізацію. Ця процедура є відносно простою в порівнянні з легалізацією. Апостиль на документ ставить Міністерство освіти і науки України. Апостиль може бути поставлений тільки на оригінал диплома і не можна проставити його на копію. Ми надаємо високоякісні послуги з проставлення апостиля на дипломах.

поставить апостиль на диплом

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Наша мета - короткі терміни і якісний, бездоганний переклад.

Звертайтеся: (097) 806-68-28 

Особливості легалізації диплома

Легалізація документації різного роду проводиться для подання її на території держав, які не є підписантами Гаазької конвенції. Ця процедура, саме для диплома має свої особливості, якщо порівнювати з іншою документацією. Особливість легалізації диплома- оформлення супровідного листа з навчального закладу, який підтверджує факт навчання власника у ВНЗ в певний період. Складений лист повинен бути на фірмовому бланку ВНЗ, підписаний ректором і завірений гербовою печаткою закладу, в якому навчався людина.

Апостиль диплома

Ситуація з проставленням апостиля на диплом набагато простіша. Дана печатка ставиться в Міністерстві Освіти України, вона потрібна, якщо громадянин буде надавати диплом в країні учасниці Гаазької конвенції. Звертаємо Вашу увагу на те, що печатка ставиться на оригінал диплома.

апостиль диплома

Наше агентство має великий досвід роботи, апостиль документів-дуже популярний напрям у наших клієнтів. За необхідності ми можемо дати пораду, як оформити належним чином апостиль або легалізацію диплома в певній ситуації. Крім цього, наш високоякісний переклад апостиля не тільки порадує своєю точністю, а й приємно здивує вартістю, якщо Ви довірите його саме нам. Таким чином, Ви уникнете чималих часових витрат на проходження бюрократичних процедур. Для того щоб проставити апостиль на диплом, Вам буде достатньо надати в наше бюро оригінал диплома, і наші висококваліфіковані фахівці в найкоротші терміни проставлять такий важливий і необхідний штамп. Для легалізації диплома від вас буде потрібен лист з навчального закладу і нотаріально завірена довіреність на співробітника нашої компанії.

Термін виконання

Якщо потрібен апостиль терміново, то для такого документа як диплом, слід подати документи напередодні дня подачі до 16:00 (1-2 робочих дні для нового зразка документів). Якщо не потрібно терміново, то документи нового зразка апостилюються протягом 10 робочих днів.

Для старого зразка:

  1. Терміново - 20 робочих днів.
  2. Не термміново - 30 робочих днів.

Список супутніх послуг:

Переклад апостилей

Довідки про несудимість

Наші ціни

 

Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:4.75/из 5
12 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34