Апостиль для Італії в Україні

Апостиль Украина

Апостиль - ціна та терміни оформлення

Виконавчий орган Терміни проставлення Вартість, грн.

Міністерство юстиції України

2-5 днів 250
Міністерство закордонних справ України від 5-7 робочих днів 350
до 5 робочих днів
(терміновий)
620
Міністерство освіти та науки України 30 робочих днів 400
20 робочих днів (за запитом, якщо виданий до 2000р.) 650
10 робочих днів 550
2 дні 850
День у день 1350

*Терміни вказані без урахування дня замовлення
**ціни вказані з урахуванням наших послуг
***ціна не є публічною офертою
****Терміни розгляду документів Міністерством можуть бути збільшені.

Апостиль для Італії в Україні

Італія є країною-учасницею Гаазької конвенції, тому її уповноважені органи приймають для розгляду і вважають діючими документи, видані іншими державами, які пройшли процедуру апостилювання. І якщо вам необхідно пред'явити за кордоном якісь офіційні папери, на них обов'язково потрібно поставити апостиль для Італії. Щоб процедура була простіше і швидше, є сенс скористатися послугами професіоналів, зокрема, бюро перекладів «Дольче Віта». 
 

Процедура проставлення штампа «Апостиль» для Італії

Якщо вас цікавить проставлення апостиля на документи для Італії, процедура буде побудована наступним чином:

 • прийняття документів уповноваженим органом, реєстрація заяви;
 • розгляд поданих паперів, прийняття рішення про їх апостилювання;
 • проставлення штампа або підготовка відмови в процедурі;
 • видача готових документів.

Варто відзначити, що проставляється апостиль документів для посольства Італії, інших державних органів, протягом 5-20 робочих днів. Все залежить від того, який виконавчий орган виконує роботу, настільки висока завантаженість співробітників. Але, якщо у вас немає стільки часу на підготовку документів в державні установи Італії, питання можна вирішити швидше, всього за 1-3 робочих дні. Звичайно, вартість послуги виявиться вище. Це потрібно враховувати, плануючи поїздку за кордон.
 

Перелік документів, які підлягають апостилюванню для подачі в Італії

Існують різні способи легалізації документів для Італії. І якщо говорити саме про апостилювання, то воно необхідне для наступних паперів:

 • документи, що підтверджують освіту. Тому вам обов'язково знадобиться апостиль диплома для Італії, атестата, сертифіката про проходження курсів і т. д.;
 • довідка про відсутність судимості;
 • довідка про стан здоров'я;
 •  свідоцтво про укладення або розірвання шлюбу;
 • довідка про смерть;
 • документ про зміну прізвища;
 • обов'язково ставиться апостиль на свідоцтво про народження для Італії;
 • довіреність. Тут справи йдуть дещо складніше. Штамп ставиться на оригінал, потім на відзняту з нього копію. У підсумку виходить, що готується подвійний апостиль для Італії.

Також важливо розуміти, що надані для апостилювання документи повинні бути цілими, добре читатися. Тільки в такій ситуації вдасться уникнути ймовірної відмови в проставленні штампа.
 

Апостиль на документах про освіту

Якщо ви готуєте документи для навчання в Італії, то обов'язково потрібно проставити на дипломах, сертифікатах, атестатах відповідні штампи. Без цих відміток закордонні освітні установи вважатимуть надані папери недійсними. Проставляють штампи в Міністерстві освіти. Термін вирішення питання може досягати 20 робочих днів.
 

Апостиль на свідоцтво про народження для Італії

Якщо вам необхідно надати документи для шлюбу в Італії, для візи і по інших випадках, де потрібно свідоцтво про народження дитини, якщо воно є, то на цьому папері обов'язково повинен стояти апостиль. Ставлять штамп в Мін'юсті, займає процедура в звичайному порядку близько 5 робочих днів.
 

Переваги співпраці з «Дольче Віта»

Якщо вас цікавить не консульська легалізація документів для Італії, а саме апостилювання, вирішити це питання швидко і за лояльними цінами вдасться з бюро перекладів «Дольче Віта». Ми надамо всі необхідні послуги, зробимо це професійно. Вам вдасться таким чином виключити безліч проблем, які могли б виникнути при виїзді в Італію в іншому випадку.
Зверніть увагу – ми також надаємо великий вибір інших послуг. Надамо професійну допомогу, якщо потрібен переклад апостильованих документів перекладачем з високою кваліфікацією. 
Залишилися питання? Телефонуйте нам або приїжджайте в офіс в Києві особисто.
 

Оцініть інформацію на цій сторінці:

Оценка: из 5
Голосов: