Чому апостиль ставлять на окремому аркуші?

Почему апостиль ставят на отдельном листе?

Що таке апостилювання?

Апостилювання - це спеціальна процедура, яка спрощує консульську легалізацію документів для зарубіжних країн, які підписали Гаазьку конвенцію 1961 року.

По суті, апостиль це штамп квадратної форми, який обов'язково повинен збігатися з формою, затвердженою в Конвенції. Зразок ви можете бачити на фото.

Апостиль можливо заповнювати на мовах Конвенції - це англійська або французька, або офіційною мовою країни, яка його ставить. А ось заголовок апостиля повинен бути написаний французькою.

У країн можуть бути різні варіанти проставлення апостиля: штампи, сургучна печатка, різні кільця і ​​скоби (у випадку з окремим листом), стікери і т.д.

Конвенція передбачає проставлення апостиля як на самому документі (на звороті), так і на окремому аркуші, який потім скріплюють з документом (наприклад, якщо документ пластиковий і немає технічної можливості ставити на нього штамп).

У всіх нюансах складної процедури апостилювання вам допоможуть розібратися наші співробітники. Звертайтеся в бюро перекладів «Дольчє Віта» - бережіть свій час для рідних і близьких, а ми все зробимо за вас.

Дізнайся ціну за свій переклад

відправ заявку на безкоштовний прорахунок
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading
Оцініть інформацію на цій сторінці:
Оцінка:5.00/из 5
2 оцінок

Бюро перекладів: м.Лівобережна

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Візовий відділ

Менеджер: Євгеній
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро перекладів: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Олена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Відділ бронювання готелів

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34