Аренда оборудования для синхронного перевода

Готовитесь к проведению конференции, симпозиума, встречи или презентации с участием иностранных делегатов в синхронном режиме, а приобретение оборудования для осуществления синхронного перевода довольно затратно и хлопотно? Мы предоставляем услугу по аренде оборудования синхронного перевода, а также услуги технического персонала и профессиональных переводчиков-синхронистов.

Мы предлагаем в аренду следующие виды оборудования:

• Комплекты делегата на определенное количество слушателей;
• Конференц-систему круглого стола и базовый системный блок;
• Пульт для переводчиков и специальные гарнитуры;
• кабинки для переводчиков;
• микрофоны;
• дополнительно: ноутбуки, звуковые модули, проекторы и экраны.

Узнай цену за свой перевод

отправь заявку на бесплатный просчет
юр.лицо физ.лицо
м.Левобережная м.Хрещатик
loading

Більшість конференцій, симпозіумів, важливих зустрічей з партнерами і презентацій проходять за участю зарубіжних колег, які не знають нашої державної мови. У деяких випадках навіть усний фахівець не може вирішити проблему синхронного перекладу. Причиною цього можна назвати необхідність перекладу одночасно з промовою диктора або відразу на кілька іноземних мов, через що може виникнути плутанина. Послуги оренди обладнання, що надаються нашим бюро, дозволять впоратися з мовним бар'єром і донести до гостей всю необхідну інформацію. 

Взагалі, синхронний переклад відрізняється наступними перевагами: в навушниках членів заходу мова перекладача буде звучати паралельно з промовою оратора, при цьому останньому не потрібно буде постійно робити паузи. Це дійсно неймовірно зручно, коли необхідно перекладати на кілька мов, адже в будь-якому іншому випадку захід буде далеко не найуспішнішим. Мало кому хочеться зіпсувати імідж своєї організації, тому найкращим виходом буде замовити оренду обладнання у нас.

 

Аренда оборудования для синхронного переводаСПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Наша мета - короткі терміни і якисний, бездоганний переклад.

Звертайтеся: (097)806-68-28

Купівля обладнання є дуже витратним і проблематичним процесом. Адже подібне обладнання використовується не особливо часто. Набагато простіше і вигідніше буде зв'язатися з нашим бюро перекладів, завдяки якому ви зможете гарантувати успішне проведення заходу і приємно здивувати іноземних гостей. Ми надаємо в користування досить велику кількість приладів для синхронного перекладу. Мова йде про:

 

  • звукоізоляційні кабінки;
  • пульт перекладача;
  • гарнітуру;
  • навушники з блоком прийому сигналу;
  • передавачі сигналу;
  • аппаратуру підсилення;
  • та інше обладнання, що використовується на всіляких з'їздах, семінарах, лекціях тощо.

Оренда обладнання Київ підійде і для незначних заходів (наприклад, таких, що проходять у форматі «Круглий стіл»). В такому випадку кабіна не буде потрібною, однак обов'язково повинні бути присутніми інші пристрої для синхронного перекладу.

Ми гарантуємо виконання вимог всіх клієнтів незалежно від того, на який термін і яку кількість осіб вони бажають орендувати техніку. Ми з повагою ставимося до кожного клієнта, який вирішив звернутися до нас. Таким чином, оренда обладнання в Україні стане ідеальним виходом для вас в тому випадку, якщо потрібно якісно провести захід для зарубіжних партнерів. Звертайтеся!

 

Оцените информацию на этой странице:
Оценка:4.78/из 5
7 оценок

Бюро переводов: м.Левобережная

Менеджер: Наталья
translate@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 398-38-08

Визовый отдел

Менеджер: Евгений
viza1@dv-tour.com.ua
dvtour_58
(050) 044-84-34

Бюро переводов: м.Майдан/Хрещатик

Менеджер: Елена
translate1@dv-tour.com.ua
sorrynat
(050) 044-84-24

Отдел бронирования гостиниц

Менеджер: Наталья
tour@dv-tour.com.ua
dolce.vita.tour
(050) 044-84-34